ПРО НОВІ ЗАЯВИ ПАТРІАРХА КИРИЛА, УПЦ (РПЦвУ) ТА РПЦ

Про те, що українці та білоруси є субетносом російського народу подібним до поморів та сибіряків патріарх Кирило вчив з 2015 року. Дивно, що тепер у них великороси теж субетнос. Про те, що треба воювати із Заходом та тими, хто спробує до Заходу приєднатися – вчив з 2012го. Про те, що Росію треба перетворити на православний Іран і будувати православний халіфат із своїм православним Талібаном – вчив з 2018го. Коли Україні мали надати Томос, патріарх Кирило поїхав до патріарха Варфоломія і там заявив, що Томос давати не можна, бо українці не самостійний народ, а частина росіян, кордони між державами – тимчасові, і був посланий. Все це українська влада мала б давно знати і виходячи з цих фактів давно заборонити мати будь-які зв’язки з патріархом Кирилом для українських церков – але цього так і не зроблено. Єпископат УПЦ – наприклад митрополит Черкаський Феодосій – продовжує вчити про необхідність зберегти «єдіноє духовное пространство». Для Путіна патріарх Кирило став його Геббельсом бо є значний дефіцит ідей і свою ідеологію Путін змушений запозичувати із православного нацизму Кирила. Маю надію, що до перемоги України Путін та Кирило доживуть і ми повісимо на одній осині. Це і буде наш білий прапор миру! Наближаймо перемогу, донатимо снайперам!

І я все-таки очікую, що знайдуться в Україні та світі сміливі єпископи та священники, що анафематсвують і єресь Кирила та РПЦ як підміну християнства якимось маніхейством, і Кирила і Путіна.

І що УПЦ та Україна знайдуть сили послати всіх любителів Путіна і єдиного духовного простору з нацистами до Росії. Нагадаю, що якщо десь у Франції бородаті чуваки пропонують побудувати халіфат їх без суду за 24 години відправляють на історичну батьківщину.

В будь якій православній країні церква, що потрапила в ситуацію, аналогічну до УПЦ оголосила б автокефалію. Тут чекають рішення проблеми від парламенту! Да не хочуть автокефалії- ну то нехай живуть далі в Росії, це ж їх вибір не порвати з РПЦ, а далі бути частиною РПЦ і про статус УПЦ говорити з РПЦ «після війни». Да хіба РПЦ щось готова обговорювати чи зараз чи після війни? Вона оголосила православний джихад, священну війну, проти України і Заходу! Заявила, що всю Україну треба окупувати і кордони Росії мають тільки розростатися все далі! Якщо УПЦ хоче бути з Україною то зараз момент коли не можна далі чекати, треба рвати з РПЦ. Якщо хоче бути з РПЦ – чемодан, автобус і Росія для кожного єпископа та для бажаючих із священства. І все.

І статки всіх Мерседесів реквізували на користь ЗСУ.

Раз вони замість України до цього часу вибирають РПЦ, знаючи прекрасно весь цей нацизм, то нехай в Росії починають з чистого листа, конфіскацію вони точно заслужили.

Ну а ми переможемо і ще й розвалити Росію. РПЦ зникне як КПРС, Росія як СРСР і нічого дивного у цьому не буде. Все це антихристове зло, яке має зникнути разом з планами руйнівної війни проти вільного світу!

Чорноморець Юрій Павлович, доктор філософських наук, професор кафедри богослов’я та релігієзнавства НПУ ім. Драгоманова

Донати на снайперів:

Приват 4731219647256100

https://send.monobank.ua/jar/7uwhtDGmiD

4441111401048883 моно

пейпал teamyuri80@gmail.com